17414.
416. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Életrajzok Plutarchosból. I-II. füzet. Ford.: Szilasi Móricz. Bp., 1880, Franklin, 120+204 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó borítón címkenyomokkal.