Jankovics Marcell: Félszáz névtelen magyar. Pillanatképek. Bp.,é.n.,Ki... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/416/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000025/Jankovics-Marcell-Felszaz-nevtelen-magyar-Pillanatkepek-Bp-en-Kir-M-Egyetmi-Nyomda-Kia~II2621112
2621112
17415
416
Beschreibung: Jankovics Marcell: Félszáz névtelen magyar. Pillanatképek. Bp.,é.n.,Kir. M. Egyetmi Nyomda. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, névbejegyzéssel.
: tg