15705. 416. Gelaufene Fernauktion Bücher: Geschichte
1 400 HUF
0 HUF
Szenczei László: A magyar-román kérdés. Történeti és politikai tanulmány. Bp., én., Officina. Kopott, foltos félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert