2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Az 1900. évi törvények gyűjteménye. Kiadja: a M. Kir. Belügyministerium. Bp., 1900., Pesti Könyvnyomda Rt. Kopott egészvászon-kötésben.