15172.
416. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
Halász Zoltán: Romvárosok a sivatagban. Stein Aurél Belső-Ázsiai utazásai. Bp., 1966, Móra. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.