15173.
416. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
London und Umgebung mit Insel Wight. Griebens Reiseführer Band 9. Berlin,1927., Griebens. Német nyelven. Térképekkel illusztrált. Hátul nagyméretű kihajtható térképpel. Kiadói egészvászon-kötésben, hátsó kötéstáblán sérüléssel.