15191.
416. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 600 HUF
12,20 EUR, 13,14 USD
Stoddard, John L.: Im Fluge durch die Welt. Német nyelven. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval