15571.
416. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
2 800 HUF
7,43 EUR, 8,00 USD
1952 Diadal Helsinkiben, sok képpel illusztrált olimpiai hírmondó, Ifjúsági Könyvkiadó, kopott, szakadt, sérült, 63 p