15581.
416. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 600 HUF
Fehér Erika, Laky Ferenc (szerk.): Magyar méneskönyv. XXI. kötet, 1969-1974. Budapest, 1975, Országos Lótenyésztési Felügyelőség. Egészvászon kötésben, gerincen apró sérülésekkel.