Harmann Béla (?-?): Kosok. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, kissé sér... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/416/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Harmann-Bela-Kosok-Olaj-vaszon-Jelzett-Dekorativ-kisse-serult-fakeretben-40C39750-c~II2609994
2609994
10129
416
36000
Rufpreis:
36 000 HUF 95,49 EUR , 102,86 USD
Beschreibung: Harmann Béla (?-?): Kosok. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 40×50 cm