Lampé Sándor (1898-1974): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. 50x40 cm.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/416/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Lampe-Sandor-1898-1974-Csendelet-Olaj-vaszon-jelzett-50x40-cm-Dekorativ-fakeretben~II2620794
2620794
10185
416
19000
Beschreibung: Lampé Sándor (1898-1974): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. 50x40 cm. Dekoratív fakeretben.