10200. 416. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
50 000 HUF 132,63 EUR, 142,86 USD
0 HUF
Madarász Gyula (1858-1931): Erdőrészlet. Olaj, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 24×19 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf