Őry Ferenc (?-?): Csendélet. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett faker... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/416/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Ory-Ferenc-Csendelet-Pasztell-papir-Jelzett-Uvegezett-fakeretben-33x24-cm-Ory-Fere~II2585670
2585670
10250
416
Rufpreis:
2 600 HUF 6,90 EUR , 7,43 USD
Beschreibung: Őry Ferenc (?-?): Csendélet. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 33x24 cm. Őry Ferenc Zsolnay porcelánok tervezője volt.
: pelikán_kristóf