Sipos Dezső (?-?): Városszéle. Akvarell, papír, jelzett. Kissé sérült... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/416/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Sipos-Dezso-Varosszele-Akvarell-papir-jelzett-Kisse-serult-Uvegezett-fakeretben-~II2619773
2619773
10295
416
Beschreibung: Sipos Dezső (?-?): Városszéle. Akvarell, papír, jelzett. Kissé sérült Üvegezett fakeretben. 28,5x39 cm