10319. 416. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
16 000 HUF
0 HUF
Szász Endre (1926-2003): Hölgy almával. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (11/100), üvegezett fa keretben, 43x36 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tm