10323. 416. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
15 000 HUF
0 HUF
Szeift Béla (1944-2012): Dísztyúk, 2008. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán feliratozott. Lap bal széle kissé sérült. 38,5x35 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert