10537.
416. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
HO (?) jelzéssel (jobbra lent): Anya gyermekével. Olaj, karton, hátoldalán feliratozott, sérült, 35×42 cm