10541.
416. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 600 HUF
6,90 EUR, 7,43 USD
János jelzéssel: Csendélet. Akvarell, ceruza, papír. Kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 32x22,5 cm