10686.
416. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Jelzés nélkül: Anya gyermekével. Olaj, vászon. Vakráma nélkül. 44,5x33 cm