10643.
416. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
47,75 EUR, 51,43 USD
Jelzés nélkül: Dinnyés csendélet. Pasztell, papír. Üvegezett, dekoratív, sérült fakeretben, 60x70 cm