10652.
416. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Jelzés nélkül: Erdőrészlet. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 37×51 cm