10701.
416. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 600 HUF
6,90 EUR, 7,43 USD
Jelzés nélkül: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír. Üvegezett, sarkaiban kissé sérült fa keretben. 39x49 cm