10700.
416. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 800 HUF
10,08 EUR, 10,86 USD
Jelzés nélkül: Hegyvidéki tó. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 41x52 cm