10674.
416. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Jelzés nélkül: Nagytemplom. Olaj, karton. Fa keretben. 27x15 cm