10699.
416. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
31,83 EUR, 34,29 USD
Jelzés nélkül: Tanya. Olaj, farost. Dekoratív, sérült fa keretben, 40x70 cm