10553.
416. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Olvashatatlan (Balogh?) jelzéssel: Két fa. Vegyes technika, vászon, faroston. Hátoldalán Képcsarnok címkével. Fa keretben. 40x59 cm