10545.
416. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 800 HUF
7,43 EUR, 8,00 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj. Színezett rézkarc, selyem. Üvegezett fa keretben. 21x13,5 cm