10535.
416. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 800 HUF
10,08 EUR, 10,86 USD
Pordác (?) jelzéssel: Őszi erdő. Olaj, karton. Jobb alsó sarka kissé sérült. Fa keretben. 52,5x65 cm