Benczúr Gyula (1844-1920) festménye után: Budavár visszavétele 1686-ba... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/416/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500004/Benczur-Gyula-1844-1920-festmenye-utan-Budavar-visszavetele-1686-ban-Szines-nyomat-papir~II2580019
2580019
10747
416
Engravings
Beschreibung: Benczúr Gyula (1844-1920) festménye után: Budavár visszavétele 1686-ban. Színes nyomat, papír. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fa keretben. 49x97 cm
: pelikán_kristóf