10748.
416. Gelaufene Fernauktion
Stich
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Francois Hubert metszése, Claude Lefebvre (1632-1675) után: La Nouvelle Héloyse dédiée a Mme de Damery, 1765. Rézmetszet, papír, jelzett nyomtatva a metszet alatt. 40x30 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.