10777.
416. Gelaufene Fernauktion
Stich
1 000 HUF
cca 1860. 3 db műemlék metszet (Eger történeti műemlékei, Az apátfalvi "sz. három forrás" egyike, és a régi templom egyes részeivel, A radványi kastély régiségei) Sérült. 20x25,5cm