cca. 1880 A Budapesti-Ferencvárosi templom (Bakáts téri) fametszet, üv... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/416/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500004/cca-1880-A-Budapesti-Ferencvarosi-templom-Bakats-teri-fametszet-uvegezett-kopott-fakeretben~II2619412
2619412
10776
416
Engravings
Rufpreis:
2 600 HUF 6,90 EUR , 7,43 USD
Beschreibung: cca. 1880 A Budapesti-Ferencvárosi templom (Bakáts téri) fametszet, üvegezett kopott fakeretben. 22x19cm
: karap_norbert