19133.
416. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
22 000 HUF
59,46 EUR, 64,71 USD
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű rubin kővel, jelzett, méret: 58, bruttó: 11,6 g