19158.
416. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
1 000 HUF
39
Ezüst (Ag) cigarettatárca, fedelén monogrammal, belül gravírozott felirattal ("Emlékül hálás szeretettel a csomagolási osztálytól. Eger, 1945-1948."). Benne 10 db Egri Dohánygyár cigaretta. Jelzett, kopásnyomokkal, bruttó: 128 g, 10x8 cm. Eredeti, sérült papírdobozában.