Zajácz Tamás (1952- ): Sámánnő. Bőrkép alján kis kopással. Falra akasz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/416/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500008/Zajacz-Tamas-1952-Samanno-Borkep-aljan-kis-kopassal-Falra-akaszthato-Hatoldalan-~II2621499
2621499
11719
416
Antique
Beschreibung: Zajácz Tamás (1952- ): Sámánnő. Bőrkép alján kis kopással. Falra akasztható. Hátoldalán jelzett, bélyegzővel. 28x43cm
: nagy_andras