14501. 416. Gelaufene Fernauktion Drucksachen
1 200 HUF
0 HUF
1919 Népszava XLVII. évf. 173. sz., 1919. júl. 22., a Magyar Tanácsköztársaság idejéből, 8 p., sérült, kis hiánnyal
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert