4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
1960 Gulliver az óriások között, képes gyerekkönyv, a könyv végén egy kinyitható, kétoldalas, térbeli illusztrációval. Kartonált papírkötés, kissé sérült, foltos, kopott.