14814. 416. Gelaufene Fernauktion Drucksachen
2 800 HUF 7,43 EUR, 8,00 USD
0 HUF
Régi dán leporelló fekete-fehér koppenhágai városképekkel, egészvászon kötésben, kopott aranyozással
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor