12099. 416. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
4 000 HUF 10,61 EUR, 11,43 USD
0 HUF
3 darabos bolha tétel, réz dísztálka, fém tündér, 3db aranyozott mokkáskanál, kopott.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras