12466. 416. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
10 000 HUF
0 HUF
Royce férfi karóra, mechanikus szerkezettel, működik, kopott, sérült fekete számlap, szíj nélkül, d: 20mm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras