12284. 416. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
4 000 HUF 10,61 EUR, 11,43 USD
0 HUF
Templomok, falikép, zománcozott fém, jelzés nélkül, kissé kopott keretben, külső méret: 34x28 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf