Weinberger színházi látcső, jelzett tokkal, kopott. https://www.darabanth.com/de/fernauktion/416/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/Weinberger-szinhazi-latcso-jelzett-tokkal-kopott~II2623139
2623139
12055
416
Flea Market
Beschreibung: Weinberger színházi látcső, jelzett tokkal, kopott.
: karap_norbert