11847.
416. Gelaufene Fernauktion
Uhren
1 800 HUF
4,77 EUR, 5,14 USD
MOM retró kisméretű ébresztőóra / vekker, fém, kopott, kisebb rozsdafoltokkal, sérüléssel, 9x7 cm