11045. 416. Gelaufene Fernauktion Keramiken
1 000 HUF
31
0 HUF
3 db Iparművészeti Vállalatos Gorka habános kerámia váza. Jelzett, kopásnyomokkal, egyiken lepattanás, egyiken mázrepedések m: 17,5-25,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert