11146. 416. Gelaufene Fernauktion Keramiken
3 000 HUF
0 HUF
Izsépy mázas kerámia kacsa pár, kézzel festett, jelzett, a lábukon két helyen sérüléssel, m: 9 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert