Porzellan Zahl der Lose: 362
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2610857
11471
416
Német steinzeug, ónfedeles sörös korsó, jelzett: Egon Bay, kopott, m:15cm
2610856
11472
416
2610855
11473
416
2610854
11474
416
2610852
11475
416
2610851
11476
416
2610861
11477
416
Német siketfajdos és makkos söröskorsó, porcelán, jelzett, kopott, m:15cm
2610862
11478
416
Svájci söröskorsó, porcelán, jelzett, kopott, m:13cm
2611102
11479
416
Johannes 80 von der erlau sörös korsó, porcelán, jelzés nélkül, m:12,5cm
2611100
11480
416
Schedel Bavaria porcelán söröskorsó, jelzett, kopásnyomokkal, m:13cm
2612530
11481
416
Neuwien sültestál, mázalatti kékkel festett porcelán, kopott, jelzett, Bécs, 1857. 35x27,5cm 2612536
11482
416
Régi kínai cukortartó és tejkiöntő, kézzel festett porcelán, erősen kopott, jelzett, m:10-12cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF