Porzellan Zahl der Lose: 362
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2522168
11495
416
2 db madár. Kézzel festett porcelán. Kopott. jelzés nélkül. m: 18 és 20 cm
2522164
11496
416
Jelzés nélkül: Mókus. Kézzel festett porcelán. Kopott. m: 14 cm
2397627
11497
416
2586226
11498
416
Merie Olde teáskanna. Matricás, jelzett, hibátlan. m: 25 cm
2586238
11499
416
Enoch Woods teáskanna. Matricás, jelzett, hibátlan. m: 25 cm
2586221
11500
416
Wedgewoood teáskanna. Matricás, jelzett, mázrepedésekel. m: 25 cm
2586239
11501
416
British Anchor teáskanna. Matricás, jelzett, hibátlan. m: 25 cm
2586218
11502
416
Japán szacuma váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 23 cm
2586215
11503
416
Waldstein tálka. Kézzel fetsett, jelzett kis kopással. 18 cm
2574770
11504
416
Angol szószos kiöntő, matricás fajansz, jelzett, hibátlan, m:9cm 2574767
11505
416
3db erotikus jelenetes német söröskorsó, kőedény, jelzett, hibátlan, m:13cm
2574765
11506
416
Wallendorf porcelán díszváza, hibátlan, jelzett, m:30cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF