Porzellan Zahl der Lose: 362
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2592528
11531
416
Német steinzeug, ónfedeles sörös korsó, jelzett, kopott, m:27cm
2592531
11532
416
Luneville francia fajansz tányér, 2db, jelzett, kopásnyomokkal, d:24cm
2592525
11533
416
Boch Fréres Keramis mokkás csésze, matricás fajansz, jelzett, kopott, mázrepedésekkel m:6cm
2592520
11534
416
Francia kiöntő, matricás porcelán, jelzett, kopásnyomokkal m:26cm
2592511
11535
416
Angol vizes kancsó, matricás fajansz, Nicholson Gin felirattal, jelzett, mázrepedésekkel, m:16cm
2592497
11536
416
Leonardo Collection figurális tejkiöntő, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, m:6cm 2592538
11537
416
2592532
11538
416
2496080
11539
416
Alföldi kávés csészék aljjal (8 db) Matricás porcelán, jelzett, apró kopások, csorbák.
2579021
11540
416
Vegyes porcelán tétel, Aquincum váza, kopott, csorba, 11,5cm, Hollóházi tálka, váza, d:9cm, m:12, kopott, kerámia süni jelzés nélkül, m:4cm, lepattanás.
2612103
11541
416
TPM porcelán csésze, aljjal. jelzett, kézzel festett, kopás nyomokkal, Silesia 1845 - 1850 Carl Tielsch Altwasser. 2612302
11542
416
Zsolnay - Hüttl Tivadar porcelán csésze, aljjal, Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF