11482. 416. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF 5,41 EUR, 5,88 USD
0 HUF
Régi kínai cukortartó és tejkiöntő, kézzel festett porcelán, erősen kopott, jelzett, m:10-12cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert