17568.
417. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Barabás Gyula: Elveszett arcok. Bp., 1938, Singer és Wolfner, 230+(1) p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.